19 maja, 2024

Najlepsze modele kosiarek spalinowych, elektrycznych i akumulatorowych na rynku

2 min read

Zakup kosiarki spalinowej to inwestycja, która gwarantuje efektywne i wydajne koszenie na dużych powierzchniach zielonych. Są to urządzenia, których główną zaletą jest moc, dłuższa żywotność oraz większa wydajność pracy. W dzisiejszych czasach, na rynku urządzeń ogrodowych mamy do wyboru wiele modeli kosiarek spalinowych.

Topowa kosiarka spalinowa to model od firmy Husqvarna. Kosiarki spalinowe Husqvarna gwarantują niezawodność i długotrwałą służbę. Kolejnym cenionym modelem jest Honda HRX 537 HZE. Charakteryzuje ją niezwykle solidna konstrukcja oraz silnik o sporej mocy. Z kolei Briggs & Stratton 675EXi jest rekomendowany dla osób szukających urządzenia odznaczającego się łatwością użytkowania.

Najlepsze kosiarki elektryczne na rynku

Kosiarki elektryczne zapewniają wygodę i łatwość obsługi. Są one zdecydowanie mniej awaryjne niż modele spalinowe, a do tego cichsze i lżejsze. Te kosiarki doskonale sprawdzą się na mniejszych powierzchniach.

Wśród najlepszych kosiarek elektrycznych na rynku wymienić można model Bosch Rotak 32. Jest to kosiarka o małym gabarycie i lekkiej konstrukcji, co sprawia, że sprzęt jest łatwy do transportu. Stiga Combi 40 E jest ekskluzywną kosiarką z przystosowaniem do wielozadaniowego koszenia. Jej duży kosz na trawę umożliwia efektywne koszenie bez konieczności częstego opróżniania.

Najlepsze modele kosiarek akumulatorowych na rynku

Kosiarki akumulatorowe są najnowszym typem kosiarek i zdobywają coraz większą popularność. Urządzenia tego typu charakteryzują się bardzo niskim poziomem hałasu, są ekologiczne i zapewniają dużą mobilność.

Najlepsze modele kosiarek akumulatorowych na rynku to takie jak Makita DLM431PT2, jaka charakteryzuje się wysoką jakością wykonania, efektywnością działania i jest wyposażona w dwa mocne akumulatory. Z kolei Greenworks G40LM49DB jest wybierany przez osoby ceniące komfort użytkowania, gdyż posiada nowoczesny system zarządzania energią, dzięki czemu sprzęt pracuje niezawodnie nawet przy dużym obciążeniu. https://e-rbud.pl/