27 września, 2021

Kurtka zimowa męska na każdą sylwetkę

2 min read

Współczesna męska kurtka zimowa może mieć naprawdę wiele różnych oblicz. W sklepach znajdziesz różne fasony i kroje, ale dzięki temu praktycznie każdy mężczyzna może mieć dobrze skrojone okrycie wierzchnie, które będzie dopasowane do jego sylwetki. Zastanawiasz się jaka kurtka na zimę będzie idealna dla Ciebie? Pomożemy Ci w podjęciu trafnej i rozsądnej decyzji!

Męska kurtka zimowa w praktyce: modele dla szczupłych

Jeżeli jesteś szczupły i chciałbyś dodać sobie optycznie kilka kilogramów, możesz postawić na tradycyjny model puchówki z poziomymi paskami. Krój kończący się w okolicy bioder nie zaburzy proporcji Twojej sylwetki, a poziome linie delikatnie poszerzą tułów. Wybierając się na zakupy zdecydowanie unikaj modeli oversize, które pomogą podkreślić szczupłą budowę ciała i jeszcze bardziej to uwydatnić. Dobrą alternatywą dla puchówki będzie też kurtka o kroju pilotki albo bomberki.

Kurtka zimowa dla panów plus size w praktyce – wiele możliwości

Optyczne wysmuklenie sylwetki to coś, na czym Ci zależy? Jeżeli tak, to staraj się unikać poziomych pasków na kurtce. Jeżeli chcesz mieć puchówkę, postaw na model z delikatnym pikowaniem. Idealnie byłoby gdyby na okryciu wierzchnim pojawiły się pionowe paski. Taka opcja jest dostępna w wielu modelach kurtek sportowych, ale jeżeli to nie odpowiada Twojemu stylowi życia, postaw na jak najbardziej klasyczny model. Ciekawie będzie wyglądać na Twojej sylwetce również modna kurtka parka w ciemnym kolorze – np. granatu, czerni albo khaki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *