27 września, 2021

Dres damski – odzież nie tylko dla sportu i po domu

2 min read

Gdy robi się coraz cieplej, zwiększa się ochota na aktywność fizyczną na świeżym powietrzu. Idealnym ubraniem do takich celów jest dres. Zwykle kupuje się komplet, czyli spodnie i bluzę. Odzież taką można nosić nie tylko w czasie aktywności sportowej czy wypoczynku w domu.

Odzież dresowa, czyli modny ubiór na co dzień

Styl sportowy jest teraz modny. To znaczy, że można nosić dresy na co dzień. To odzież dobra na spacer, na zakupy, na spotkania ze znajomymi. To, że w szafie jest dres damski komplet, nie znaczy, że nie można go rozdzielać. Można nosić razem spodnie i bluzę albo zestawić coś z tego z innym ubiorem. Na ładny np. welurowy dres można włożyć cienki płaszczyk. To dobry wybór na spacer. Pasuje też bluza do jeansów albo spódnicy o prostym fasonie. Spodnie damskie od dresu można zestawić z tuniką albo bluzką i kurtką jeansową.

Dresy damskie w stylizacji eleganckiej

Nowy, modny dres przyda się i wtedy, gdy pojawi się chęć, aby ubrać się elegancko. Do takich stylizacji przyda się komplet dresowy, który nie ma mocnych akcentów sportowych. Wybiera się jeden z elementów kompletu i zestawia z eleganckim ubraniem. Powstaje ubiór w stylu sportowej elegancji. Można wybrać dres z weluru. To tkanina połyskująca, więc wygląda szykownie. W dodatku jest miękka i przyjemna w dotyku, więc nosi się ją z przyjemnością.

Kupić najlepiej całość, czyli dres damski komplet. Przyda się taki ubiór w domu, dla sportu, a także na spacer po mieście czy po parku lub łące. Gdy zechce się urozmaicić stylizację, wybierze się tylko jedną rzecz z kompletu. Gdy miałoby to być uzupełnienie ubioru eleganckiego, to jest to konieczne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *