26 lipca, 2021

Do czego służą maski BDSM?

2 min read

Stosunek z wyłączeniem zmysłu wzroku staje się o znacznie bardziej zachęcający – do tego oczywiście doskonale sprawdzą się maski BDSM pokrywające całą głowę czy małe taśmy na oczy. Wykorzystanie takich urządzeń pozwala małym wydatkiem wynieść Wasz stosunek na większy stopień. Odmiennym gadżetem erotycznym zasłaniającym oczy są szarfy, jakich można wykorzystać też do pozostałych typów krępowania bondage. Pośród wielkich masek na głowę można znaleźć niezwykle wyuzdane, w kształcie głowy psa lub spośród kagańcem w kształcie członka wewnątrz.

Maska BDSM – co należałoby wiedzieć?

Maski na oczy oraz otaczające całą głowę zrobione są z odpowiedniej jakościowo skóry natomiast również takich produktów jak latex, lack oraz datex. Styl oraz krój różnią się od siebie zdecydowanie. Rzemienne maski ozdabiane nitami pasować będą na bal maskowy, natomiast zamykające twarz wraz z oczami oraz ustami zaopatrzone w klamry oraz zamki natychmiastowe sprawdzą się w ostrzejszych zabawach sado-masochistycznych. Specjalistyczne maski BDSM są zrobione w sposób niezwykle dobry, tak aby poprzez długi okres mogły przetrwać choćby duże wykorzystanie.

Maska BDSM

Dobre życie erotyczne to nie jedynie doskonały seks. Jednakowo istotne są elementy, dzięki którym zapobiegniesz rutyny oraz podkręcisz temperaturę w sypialni. Nic tak nie pobudza kreatywności co seksowna bielizna uwydatniająca krągłości oraz podkreślająca walory kobiecego ciała. Kolejnym wzbogaceniem będą urządzenia do sypialni, jakie dadzą pikanterii zabawom erotycznym. Do takich gadżetów kwalifikuje się maska BDSM erotyczna, jaka w związaniu z atrakcyjną bielizną stworzy piękny zestaw. W propozycji wielu sklepów odnajdziesz wielki dobór dodatków, jakie różnią się odcieniem, kształtem oraz fasonem.

Seksowne maski – koniec z rutyną w Waszej sypialni

Akcesoria erotyczne zakładane na twarz to dobry dodatek do atrakcyjnych stylizacji, wspartych na pięknej bieliźnie oraz produktach pończoszanych. Rozwijają kreatywność oraz pozwoli zerwać z sypialnianą rutyną. Dzięki nim Twoja ukochana może zmienić się w erotyczną Tajemniczą Nieznajomą, niegrzeczną kocicę czy księżniczkę zamkniętą w wieży.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *