27 września, 2021

Baza firm transportowych

2 min read

Transport i spedycja to ogromna gałąź gospodarki, która w samej tylko Polsce liczy przeszło 244 tysiące podmiotów, zarejestrowanych w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEIDG). To niemalże ćwierć miliona przedsiębiorstw, których przeważający typ działalności według obowiązującej klasyfikacji, to gospodarka magazynowa i transport. Tak ogromna ich liczba sprawia, że z łatwością można się pogubić wśród gąszczu ofert i ciężko samemu znaleźć firmę, która odpowiadałaby naszym potrzebom. W takiej sytuacji z pomocą przychodzi baza firm transportowych, gdzie możemy sprawdzić dane interesujących nas przedsiębiorstw.

Firm zajmujących się transportem jest ogromna ilość

Dlatego baza firm transportowych była bardzo potrzebna i bez niej ciężko byłoby odszukać interesujące podmioty oraz sprawdzić podstawowe dane, które ich dotyczą. W używaniu takiej bazy szczególnie pomocny jest fakt, że oferuje ona również dostęp do informacji o zakresie cenowym usług, należy samodzielnie doliczyć doń jedynie podatek VAT. Sprawdzimy w niej także numery KRS oraz REGON, adresy korespondencyjne oraz e-mailowe, strony internetowe oraz numery telefonów. W przypadku wielu firm możemy nawet sprawdzić część danych finansowych.

Baza firm transportowych to doskonałe narzędzie dla każdego przedsiębiorcy, który nie lubi dokonywać wyborów w ciemno i zależy mu na tym, żeby dosyć dokładnie prześwietlić firmę, której zamierza powierzyć swoje towary. Dzięki niej stało się to możliwe i wystarczy kilka minut, by zdobyć szereg danych o podmiocie, którym jesteśmy aktualnie zainteresowani. Możemy też w prosty sposób porównać ceny z cenami, które obowiązują u konkurencji.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *